تیک تاک، فروشگاه اینترنتی که با رسالتی فراتر از یک خرده فروشی آنلاین در زمستان سال 1394 خورشیدی کار خود را آغاز کرد. از ابتدا هدفی فراتر از فروشگاه اینترنتی داشتیم و بر آن بودیم تا این روش از خرید و حسنات آن را جایگزین مراحل خرید سنتی کنیم و قصد ترویج این فرهنگ مثبت را داشته ایم.

امروز اما در تابستان 1396 خورشیدی و با ایجاد تیمی حرفه ای از محتوا نویسان باتجربه، بلاگ تیک تاک را راه اندازی کرده ایم تا شما عزیزان بتوانید به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی دسترسی داشته باشید. ما اخبار موثق را در اختیار شما قرار میدهیم که توسط مترجمانی باکفایت به زبان پارسی برگردانده شده و نگارشی روان دارند. شما میتوانید نام نویسنده، مترجم و منبع را در قسمت پایین هر پست مشاهده کنید و با ما در زمینه هرچه بهتر کردن اخبار و پستهای آموزشی همکاری داشته باشید. امید است با توجه شما به این قسمت از تیک تاک و همراهی با ما، نقشی مهم در افزایش میزان مطالعه مفید ایرانیان داشته باشید. اخبار ما در زمینه های گوناگون و آموزشی تولید میشود تا برای شما عزیزان همراه، بار علمی مثبت، جذاب و مطلوبی را به همراه داشته باشد. امیدواریم بتوانیم بار علمی هموطنان را افزایش داده و باعث افزایش قدرت تخیل در کودکانمان شویم تا آینده این مرز و بوم، هر روز روشن تر شود.

از خداوند متعال سپاسگزاریم که گروه ما را یاری کرده است تا بتوانیم به هموطنان و همزبانان خود خدمتی هرچند اندک داشته باشیم. امیدواریم تا رسیدن به سرمنزل مقصد، همواره یاری ایزد متعال و شما عزیزان یاری رسان ما باشد. تیک تاک، ثانیه های آرامش.

با ما به روز باشید ...

آپارات تیک تاک  توییتر تیک تاک  تلگرام تیک تاک  اینستاگرام تیک تاک  فیسبوک تیک تاک  لینکدین تیک تاک

 

               درباره تیک تاک   |   شرایط بازنشر محتوا   |   فروشگاه

مجله اینترنتی تیک تاک

در تابستان 1396 خورشیدی و با ایجاد تیمی حرفه ای از محتوا نویسان باتجربه، بلاگ تیک تاک را راه اندازی کرده ایم تا شما عزیزان بتوانید به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی دسترسی داشته باشید. ما اخبار موثق را در اختیار شما قرار میدهیم که توسط مترجمانی باکفایت به زبان پارسی برگردانده شده و نگارشی روان دارند. امید است با توجه شما به این قسمت از تیک تاک و همراهی با ما، نقشی مهم در افزایش میزان مطالعه مفید ایرانیان داشته باشید.

نظر، پیشنهادات و انتقادات ...